نمایندگی پنل اس ام اس

اگر به دنبال یک کار خوب هستید که بتوانید به وسیله آن در آمدتان را زیاد تر کنید می توانید نمایندگی پنل ارسال پیامک داشته باشید. از مزیت های این کسب و کار این است که هر چه مدت زمان نماینده بودن شما بیشتر باشد سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

برای داشتن نمایندگی دو حالت وجود دارد:

 

نمایندگی (فروش) سامانه پیام کوتاه به سبک جدید (همکاری در فروش) :

اگر قادر به فروش و پشتیبانی با هم هستید می توانید از این سبک همکاری بهره ببرید. در این روش باید شما به دنبال مشتری هایی باشید و در صورت بروز مشکلات در سامانه مشکلات را به ما بسپارید.

تمام مسئولیت های خدمات پس از فروش را خود ما عهده دار هستیم. تنها وظیفه شما راهنمایی کاربران و پاسخ به پرسش های آنان است.

 این روش از همکاری سودی برابر با همکاری همه جانبه و پشتیبانی و … را به شما پرداخت می کند البته شما زحمت کمتری می کشید.

همچنین نگرانی هایی نظیر استخدام پاسخگوی تلفنی، افزایش سرمایه برای کاهش تعرفه ها و حتی پر کردن حساب برای پیامک مشتریان نخواهید داشت.

برای پشتیبانی این شیوه نیازی به هیچ گونه دسترسی اینترنتی ندارید اما در حالت عادی این دغدغه پر رنگ است

هزینه سالیانه راه اندازی نمایندگی فروش به سبک جدید (همکاری در فروش) معادل 1.900.000 ریال می باشد. برای دریافت نمایندگی فروش می توانید با فرم تماس با ما یا شماره تماس ها ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی (مستقل) سامانه پیام کوتاه (به سبک قدیم) :

در این روش تمام وظایف بر عهده شماست. شما باید کاربر بسازید، شارژ خریداری کرده و به فروش برسانید و پنل و مشتریان را به خوبی مدیریت کنید و پاسخگوی مشکلاتشان باشید. تمام خدماتی که ما انجام می دهیم در این روش بر عهده شماست.

در این روش هیچ نامی از وب سایت ما smscenter.ir در سامانه و وب سایت شما وجود ندارد و تمام وظایف بر عهده شماست.

تمام قیمت گذاری های فروش و ماژول ها و شماره ها بر عهده خود شماست و به شرکت مرتبط نیست.

تعیین قیمتهای فروش در اختیار شماست و شرکت دخالتی در این کار نخواهد داشت. علاوه بر آن، قیمت گذاری های مربوط به شماره ها و ماژولها نیز در اختیار شما خواهد بود.

هزینه سالیانه دریافت نمایندگی به این سبک به صورت زیر می باشد:

– با محدودیت ساخت نامحدود کاربر : هزینه سالیانه 4.900.000 ریال