پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی

سامانه پیامکی اس ام اس سنتر به آژانس های هواپیمایی این امکان را مدهد تا خدماتی بسیار موثر را با قیمتی ارزان به مشتریان خود ارائه دهند .

زمانی که مشتریان شما اطلاعات سفر خود را ( مانند اطلاعات پرواز ، اطلاعات هتل و … ) بر روی موبایل خود دریافت کنند می توانند از تجربه مسافرتی شیرین با آژانس هواپیمایی شما لذت ببرند و دیگر نیازی نیست تا یکی از مسئولات آژانس با مشتریان تماس گرفته و آن ها را از زمان پرواز و هتل مطلع کند .

بازاریایی پیامکی برای آژانس های هواپیمایی یکی از بهترین روش های ارتباط با مشتریان می باشد ، یکی از بهترین ویژگی های پنل ارسال اس ام اس برای آژانس هواپیمایی این است که لازم نیست مشتریان شما برای اطلاع از تغییر زمان پرواز یا اطلاعات مربوطه آن به کامپیوتر یا اینترنت دسترسی داشته باشند ، پیامک های ارسال شما مستقیم به دست مخاطب خاص شما خواهد رسید و او از تغییرات برنامه سفرش آگاه خواهد شد.

 

sms-panel-for-agency-airline

 

آژانس های هواپیمایی چه نوع پیامک هایی را می توانند ارسال کنند ؟ 

 

1. آگاه ساختن مشتریان از طلاعات سفر

شما با استفاده از این سرویس پیامکی می توانید مشتریان خود را از اطلاعات سفر یا تغییر زمان آن مطلع سازید

به طور مثال :

جناب آقای ابوطالبی

زمان پرواز تهران – لندن از ساعت 5:30 به ساعت 7 تغییر یافته است.

 

2. اطلاعاتی در رابطه با برنامه مسافرتی

آژانس های هواپیمایی می توانند از طریق پیامک ، برنامه سفر را برای مشتریان خود توضیح دهند

 

3. اطلاعاتی در مورد مقصد پرواز 

شما میتوانید با استفاده از این روش پیامکی اطلاعاتی در رابطه با جاهای دیدنی مقصد مورد نظر به مشتریان خود ارائه دهید

 

4. ارسال قیمت های جدید و تخفیفات تور ها

موسسات گردشگری و آژانس های هواپیمایی میتوانند تخفیفاتی را در مناسبت های مختلف برای مشتریان خود با ارسال پیامک اطلاع رسانی کنند .

 

5. امکان رزرو بلیط و …

 

بدون شک تمامی مواردی که ذکر شد  نمیتوانند تمامی امکانات یک پنل اس ام اس باشد و تنها خلاصه ای امکانات پنل های اس ام اس سنتر جهت آشنایی آژانس های هواپیمایی با تبلیغات پیامکی در صنعت گردشگری می باشد.